Zibi Lutomski

Fotoblog fotoamatora

… kto mnie ignoruje na plfoto i dlaczego.

1. Użytkownik ‚fifka‚ (na plf: http://plfoto.com/4495/autor.html obecny na plfoto już ponad 7 lat) dał mi bana (czyli usunął mój /jeden, jedyny/ komentarz pod jego zdjęciem i zablokował możliwość komentowania) za jedno moje: „wystawione przez: Zibi Lutomski, data wystawienia: 2009-09-11 21:36:05, Komentarz: Pół kroku w prawo…” pod zdjęciem http://plfoto.com/1948633/zdjecie.html. A mi chodziło tylko o podpowiedź, że wolałbym symetryczny kadr tego cienia. Nie dane mi było się wytłumaczyć, bo nie mogę napisać komentarza z powodu blokady.

2. Użytkowniczka ‚emylka‚ (na plf: http://plfoto.com/171667/autor.html obecna na plfoto nieco ponad 10 miesięcy) zablokowała możliwość komentowania swoich zdjęć po moim rzeczowym komentarzu i kilku poradach dot. obróbki zdjęć. Niestety wzmiankowanego zdjęcia już nie ma, bo emylkę poniosły nerwy, popyskowała niegrzecznie i na koniec usunęła zdjęcie razem z komentarzami.

3. Użytkownik ‚USRUS-STRONG‚ (na plf: http://plfoto.com/182277/autor.html obecny na plfoto nieco ponad dwa miesiące) zablokował moje komentarze po tym, jak pod kiepskiej jakości zdjęciem wyzwał komentujących od pedałów i dostał ode mnie taki wpis: „Szanowny Panie Pawle Smykalla, Strongmenie z Gliwic – pozwolę sobie zauważyć, że zachowuje się Pan niegrzecznie w stosunku do innych użytkowników tego portalu… Informuję uprzejmie, że jest portal fotograficzny i wystawiając tu zdjęcie zgadza się Pan tym samym na komentowanie prezentowanych przez siebie prac… Ad meritum: nie jest to udane zdjęcie reporterskie, a obróbka pogarsza tylko jego odbiór… Proponuję, by pooglądał Pan trochę zdjęć reporterskich wystawianych przez Autorów na tym portalu, a potem zweryfikował opinię o swoim… Dziękuję za uwagę i pozdrawiam serdecznie, podpisano: Dziadek Zibi, Gniotorób Pierwszej Klasy Galaktycznej…„. Zdjęcie zostało usunięte przez Pana Pawła razem z wszystkimi komentarzami, ale ban dla mnie pozostał.

4. Użytkownik ‚nikoo‚ dostał ode mnie ocenę ‚1’ za zdjęcie potoczku z zabarwioną na żółto i ‚wypaloną’ wodą, następnie wpisał mi się pod folio w ten sposób: „wystawione przez: nikoo 2009-11-30 19:07:07 Komentarz: Ale pierdoła jestes z tymi tekstami ….zmień komórke to zrobisz lepsze zdęcia.„, po czym zablokował możliwość komentowania swoich zdjęć i usunął nisko ocenione zdjęcie razem z oceną.

5. Użytkownik ‚Ramjet‚ (na plf: http://plfoto.com/188548/autor.html), taki świeżak na plfoto, za mój komentarz „asd” pod zdjęciem (http://plfoto.com/2087856/zdjecie.html) dał mi ignora w 5 minut. :D

Tu też niniejszym informuję, że: Nie mam i nie będę miał nikogo w ignorowanych na plfoto.

.

Comments are closed.